Postupně se nám podařilo vypracovat z garáže až do Ligy Mistrů. A to především díky hodnotám, kterých se značka JAKO drží už od svého založení.

1989

Založení

Společnost JAKO byla založena 1. listopadu 1989 Rudi Sprügelem v garáži ve Stachenhausenu. Cílem firmy bylo vybavit všechny fotbalové kluby mezi řekami Jagst a Kocher. V prvním roce své společnosti překročil plánovaný obrat o 300%. Poté následovaly další roky silného růstu.

1999

Jsme v Bundeslize

Konečně Bundesliga! Přesně na 10 rok výročí od založení společnosti se povedl jeden z prvních velkých sportovních úspěchů. Prvním týmem, který hrdě reprezentoval JAKO v německé nejvyšší soutěži byl 1.FC Freiburg.

JAKO

Špičkový servis zajišťujeme pro profesionální kluby, stejně tak jako pro ty z nižších soutěží, zkrátka v oblékání sportovních týmů hrajeme jen jednu ligu.

2010

Turbine Potsdam vyhrává Ligu Mistrů

První mezinárodní titul pro JAKO! Ženský tým Turbine Potsdam vítězí v nejprestižnější soutěži světa - Lize Mistrů. Ve finále poráží na penalty Olympique Lyon a JAKO se tak může radovat z první opravdu velké trofeje!

2014

Jdeme do Synot ligy

Hradečtí Votroci se vrací do Synot ligy, ale tentokrát už v JAKO! První velký úspěch naší dlouhodobé spolupráce s tímto tradičním fotbalovým klubem. Další postup jsme společně slavili 2 roky poté. Kdy se budeme radovat do třetice?

2016

Extraliga v házené

JAKO má svého zástupce v extralize házené. Stáváme se partnerem házenkářského klubu z Frýdku-Místku, tím se dostáváme do nejvyšších pater v dalším tradičním sportu!

2017

S Leverkusenem v Lize Mistrů

První sezóna v mužské Lize Mistrů! Bayer 04 Leverkusen vyřadil Tottenham Hotspur v posledním předkole této prestižní soutěže a díky tomu se probojoval do hlavní fáze. Venkovní vítězství 1:0 byla zároveň první výhra na anglické půdě v historii klubu!

JAKO

Stojíme za vámi, když se nedaří,
společně se radujeme, když přijde úspěch
JAKOJEDENTEAM!

2017

Moderní robotický sklad

Celé to začalo v garáži a teď oblékáme více než 100 000 týmů v 50ti různých zemích! K rychlému a spolehlivému chodu nám od roku 2017 pomáhá supermoderní robotický sklad!

2018

Otevíráme showroom a sklad v Hradci Králové

Konečně máme pořádné zázemí! Od této doby se na oblečení JAKO můžete přijet podívat osobně. Jsme pro Vás stále k dispozici na původní adrese Habrmanova 147, Hradec Králové. Těšíme se na Vás!

2018

Dukla bere pohár

První volejbalová trofej! Dukla Liberec oblečená v JAKO vyhrává domácí pohár a zároveň se umisťuje na bronzové příčce v ligové soutěži. Parádní sezona!

2019

Rekordní Olympiáda dětí a mládeže

Oproti poslední olympiádě oblékáme navíc další dva kraje, tím se dostáváme na počet 5 - Královéhradecký, Pardubický, Moravskoslezský, Zlínský a Ústecký. A to není vše! Kromě těchto pěti krajů oblékáme i všechny pořadatele a celkově na Olympiádu zasíláme neskutečných 10 800 kusů oblečení!