Volejbalové oblečení JAKO

Přemýšlíte o nákupu volejbalového oblečení? Máme širokou nabídku všech volejbalových potřeb, které využije amatérský sportovec či profesionál. Poskytujeme stejný servis pro všechny, ať to jsou jednotlivci či celé týmy

Bojíte se, že nebudeme mít vaši velikost? Nemusíte se bát, máme k dispozici velikosti od dětské 104 až po 6XL. JAKO dokáže obléknout opravdu každého. Přesto se bojíte, že si nedokážete vybrat? Není třeba, u vybraných produktů máme na výběr až 16 barevných provedení a moderní design.

U nás si můžete vybrat vše potřebné vybavení jako jsou dresy, kraťasy, mikiny, bundy, sportovní tašky a mnoho dalšího. Nejdůležitější je spokojenost našich zákazníků.

Image 0

Volejbalové dresy

Volejbalové dresy JAKO nabízíme v pánské, dámské i dětské velikosti. Proto mohou všechny věkové kategorie obléknout stejnou sadu dresů. Moderní design a barevná rozmanitost dresů dokáže zaujmout každého na první pohled.

Image 1

Volejbalové šortky

Sháníte dámské či pánské volejbalové kraťasy? Máte možnost si vybrat z mnoha stylů. Je zcela na vás, jestli preferujete volejbalové šortky s postranními kapsami či nikoliv. Dále máte na výběr dle svých preferencí trenky se slipy nebo bez nich. V nabídce máme oba typy.

Image 2

Volejbalové tréninkové pomůcky

Pokud se chcete nadále zlepšovat, jistě rádi využijete různé tréninkové pomůcky, které dopomůžou ke zlepšení dovedností. Může se jednat o kužely či mety. Pro zlepšení výskoku, lze využít různě vysoké překážky. Pro rychlostní trénink se výborně hodí koordinační žebřík.

Image 3

Volejbalový dres s vlastním potiskem

Všechny dresy, které mají na našem webu ikonku štětce si lze nechat potisknout dle přání. Stačí si vybrat dres a jeho barevnou variantu a poté v našem konfigurátoru přidat logo týmu, číslo hráče, popřípadě jméno hráče. Podrobný návod, jak pracovat s konfigurátorem lze nalézt na našem blogu.