Sportovní tašky JAKO

Vybíráte sportovní tašku na hokej, fotbal, tenis nebo některý jiný sport? Máme širokou nabídku kvalitních sportovních tašek, které vám výborně poslouží ať už jste příležitostný sportovec či profesionál.

Je úplně jedno jestli hledáte malou nebo velkou sportovní tašku, u nás najdete všechny velikosti. Sháníte některou konkrétní barvu? Ani to u nás není žádný problém, některé tašky máme až v 8 různých barevných provedeních. U nás v JAKO obecně platí, že barevnost produktů je naši silnou stránkou

Víte, že máme některé druhy oblečení až v 16 různých barevných provedení?

Image 1


Vybíráte pánskou, dámskou či dětskou sportovní tašku? Všechny naše tašky jsou unisex, nemusíte tak mít žádné obavy, že byste vybrali špatně. Na své si u nás přijdou i ti, kteří hledají sportovní tašku na kolečkách, přes rameno s odděleným dnem nebo cestovní tašku.


 

Sportovní tašky na kolečkách

Tašky na kolečkách JAKO jsou vhodné pro uložení všech vašich týmových dresů. To jistě ocení především vedoucí mužstva nebo mladší hráči, kteří mají přepravu dresů často za úkol. Jistě je potěší i teleskopická rukojeť a lehká gumová kolečka, která zajišťují rychlý a plynulý pohyb bez zbytečného zadrhávání.

Image 2

Sportovní tašky přes rameno

Pokud hledáte dámskou či pánskou sportovní tašku přes rameno, tak vás určitě potěšíme. Většina z našich tašek JAKO totiž spadá právě do této kategorie. Jsou tvořeny hlavní kapsou, dále odděleným prostorem na obuv a menší postranní kapsou na drobnější cennosti.

Image 3Cestovní tašky

Naše tašky JAKO jsou díky své prostornosti velice vhodné i pro cestování. Do hlavní kapsy, která je uzavíratelná dvěma zipy, se vám vejde dostatek věcí na krátkou i delší cestu. Do spodního prostoru, který je od hlavní kapsy oddělen nepropustným dnem, můžete ukládat obuv nebo použité oblečení. Menší kapsy na boku jsou vhodné na cestovní doklady a drobné cennosti. Díky libovolnému nastavení velikosti ramenního popruhu, či možnosti úplného sundání, jdou některé z našich tašek také nosit jako batoh. Nemusíte se tak s nimi bát vyrazit ani na delší cesty. Pro cestování jsou vhodné i naše větší tašky s kolečky.

Image 4

Tašky s vlastním potiskem

Tašky, které jsou na našem webu označené ikonkou štětce si u nás můžete nechat potisknout. Stačí vybrat barevnou variantu tašky a pak už jen zvolit číslo nebo nahrát logo vašeho týmu či jakýkoliv obrázek, který byste na své tašce chtěl mít.


Image 5

Každá sportovní taška JAKO je vyráběna v moderním designu a ve špičkové kvalitě, kterou využívají amatérské i profesionální týmy z více než 50 různých zemí světa.

NABÍDKA SPORTOVNÍCH TAŠEK JAKO